Logo Garwolin - Miasto   - Oficjalny serwis internetowy

Garwolińska Karta Seniora

Od kwietnia 2017 roku ruszył Program Garwolińska Karta Seniora. Program skierowany jest do osób, które ukończyły 65 rok życia i stale zamieszkują na terenie miasta Garwolina. Celem programu jest poprawa warunków życia osób starszych, podniesienie poziomu aktywności i sprawności tej grupy mieszkańców poprzez zwiększenie dostępności do dóbr m.in. kultury, sportu, rekreacji, turystyki, wypoczynku i ochrony zdrowia oferowanych przez jednostki organizacyjne Miasta Garwolina, a także do towarów i usług oferowanych przez inne instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz podmioty gospodarcze zainteresowane udziałem w Programie.

Garwolińska Karta Seniora zapewnia zniżki w wysokości 60% od obowiązującej ceny biletów wstępu:

  • Na seanse filmowe w garwolińskim kinie „Wilga” oraz na płatne zajęcia organizowane przez miejskie instytucje kultury.
  • Na pływalnię i siłownię „Garwolanka”.

Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego Z.G. z siedzibą w Cichocinku umożliwia zniżkę w wysokości 5% na turnusy sanatoryjne (minimum 7 dniowe) i 5% na zabiegi lecznicze.

Uzyskanie Karty Seniora odbywa się na wniosek osoby, która ukończyła 65 lat, stale zamieszkuje na terenie miasta Garwolina oraz złoży wypełniony formularz w Urzędzie Miasta Garwolina ul. Staszica 15, I piętro, pokój nr 32 lub w sekretariacie. Karta Seniora jest wydawana po okazaniu dowodu osobistego.

Firmy i instytucje, które posiadają ofertę dla osób 65+ zapraszamy do włączenia się w projekt „Garwolińska Karta Seniora”. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie oferty z atrakcyjnymi dla seniorów zniżkami, promocjami lub usługami adresowanymi do tej grupy wiekowej.

Burmistrz Zaprasza

Tadeusz Mikulski
Przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek
w godzinach 14.00-16.00.

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.